Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Denik Prizreni - Vera E Hidhur  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

08/08/2013

2013-08-08T13:17:29+00:00

Pjesëmarrëse në

Zambaku I Prizrenit 2016Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vera E Hidhur" kënduar nga Denik Prizreni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Denik Prizreni:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet