Denis Mirani
Denis Mirani

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Tepelenë
  • Jeton në
  • ShqipëriBiografia

BIOGRAFIA: Denis Mirani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 11 Maj 2023, Denis Mirani publikon videoklipin "Babai Im". Kënga është kompozuar nga Klodian Qafoku....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0