A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Denis Taraj

Not Yet Rated

  • Residence:
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Denis Taraj is a singer of Pop music. Më datë 1 Mars 2018, Denis Taraj publikon videoklipin "Alis'". Muzika e këngës u punua nga Enis Mullaj, teksti u shkrua nga Eriona Rushiti, ndërsa për orkestrimin u kujdes Enis Mullaj. Më datë 6 Korrik 2018, Denis Taraj publikon videoklipin "Tik-Tak". Më datë 10 Nëntor 2018, Denis Taraj publikon videoklipin "Ma Shkruaj Ne Nje Leter". Muzika e këngës u punua nga Klodian Qafoku, ndërsa teksti u shkrua nga Mario Deda....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Net 11

Edmond Bytyci

Arjan Krasniqi

Fredi

Valer Kolnikaj

Paulo Dragaj

Kevi

Mustafa Llani

Mergim

Ekrem Bislimi


Tags: Denis Taraj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019