Më mbaj mend (për 1 muaj)

Denis Toçilla

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  8
 • Vendlindja:
 • Novosej 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 19 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Denis Toçilla është një poet. Denis Toçilla i lindur në vitin 2002 në fshatin Novosej të qytetit të Kukësit. Ky poet frymëzohet që të shkruaj nga gjithçka që jeton dhe shpreh gjithçka që ndjen. Denisi trajton tema të ndërlikuara të jetës së përditshme me bazë kryesore të vargut të tij melankolinë. Ai shkruan poezi të temave të ndryshme si: poezi patriotike, dashurie, kritikuese dhe mjaft poezi në të cilat godet problemet e ndryshme të kohëve të sotme. Në shtator të vitit 2018...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo një poezi »

Tags: Denis Toçilla

Komente 0