A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Denisa Dheskali

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Fier 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Denisa Dheskali është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore dasmash. Per shkak te impenjimeve te te atit si oficer, femijerine e kaloi ne qytetin e Lushnjes ku ka kryer edhe klasen e pare. Me pas ajo u vendos familjarisht ne qytetin e Fierit ku jeton edhe sot. Qysh femije ajo eshte angazhuar ne qendren Kulturore te Femijeve ku ka pikasur si talent ne fushen e kenges ne disa festivale rajonale. Gjate periudhes se gjimnazit ajo ka marre pjese ne shume aktivitete muzikore ne Fier ku ne konkursin mes shkollave te mesm...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Ethet E Së Premtes

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dori Hibroj

Jona Jasimi

Olta Juba

Eniada

Ola

Keda Braja

Elinda Katiaj

Enia

Diti

Rozeta Pohja (Rozi)


Tags: Denisa Dheskali, Denisa Çala, Denisa Cala

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019