Më mbaj mend (për 1 muaj)

Denisa Gjezo - Tunde Ne Djep Tunde Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

4*
moj taja tani nani na hajde dhe hajde marshalla

2*
humbi fustani me lule
me je ritur me pekulle
2*
burri yt o moj klercure
mere ne djep edhe perkunde

refreni4*
moj taja tani nani na hajde dhe hajde marshalla

zerat 2*

moj taja tani nani na hajde dhe hajde marshalla

2*
tunde mot e tunde vite
mbase ritet ndonjecike
2*
mot e mot e gjysem viti
do tme dhemb dhume jesiti

refreni4*
moj taja tani nani na hajde dhe hajde marshalla

zerat 2*

moj taja tani nani na hajde dhe hajde marshalla

2*
te tunden ne djep te tunden
dhe ne gjume dot ste vume
2*
te ritem me kollopane
djale ecen me llopane

refreni4*
moj taja tani nani na hajde dhe hajde marshalla

zerat 4*

moj taja tani nani na hajde dhe hajde marshalla

refreni4*
moj taja tani nani na hajde dhe hajde marshalla

Ky tekst u dërgua nga LeonardPublikimi: 31/03/2013


Më Shumë Këngë Nga Denisa Gjezo:


Komente 0


Denisa Gjezo - Tunde Ne Djep Tunde
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tunde Ne Djep Tunde".
3. Video është e këngës "Tunde Ne Djep Tunde", por nuk këndohet nga Denisa Gjezo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.