Më mbaj mend (për 1 muaj)

Denisa Gjezo - Sa Te Dua Moj Gjirokaster Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Refreni:
Ti se di se sa te dua
Se binjake jemi te dy
Gjysma e zemres rreh tek mua
Gjysma tjeter rreh tek ty

Kur isha e vogel fare
Qe ne djep e kalama
Shihja diellin ne dritare
Qe shkelqente mbi kala

Gjirokaster moj krenare
Nuse bukur plot me nur
Dhe pse je miravjecare
Vitet nuk te plaken kurr

Refreni:
Ti se di se sa te dua
Se binjake jemi te dy
Gjysma e zemres rreh tek mua
Gjysma tjeter rreh tek ty

Ti se di se sa te dua
Se binjake jemi te dy
Gjysma e zemres rreh tek mua
Gjysma tjeter rreh tek ty

Me catira kate kate
Ku ke shoqe ne dynja
Me anet neper sohate
Zemer dhe shpirt me dha

Gjirokaster moj krenare
Nuse bukur plot me nur
Dhe pse je miravjecare
Vitet nuk te plaken kurr

Refreni:
Ti se di se sa te dua
Se binjake jemi te dy
Gjysma e zemres rreh tek mua
Gjysma tjeter rreh tek ty

Ti se di se sa te dua
Se binjake jemi te dy
Gjysma e zemres rreh tek mua
Gjysma tjeter rreh tek ty
...

Refreni:
Ti se di se sa te dua
Se binjake jemi te dy
Gjysma e zemres rreh tek mua
Gjysma tjeter rreh tek ty

Ti se di se sa te dua
Se binjake jemi te dy
Gjysma e zemres rreh tek mua
Gjysma tjeter rreh tek ty


Ky tekst u dërgua nga Rikardo Shani


Publikimi: 04/01/2016Më Shumë Këngë Nga Denisa Gjezo:


Komente 0


Denisa Gjezo - Sa Te Dua Moj Gjirokaster
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Te Dua Moj Gjirokaster".
3. Video është e këngës "Sa Te Dua Moj Gjirokaster", por nuk këndohet nga Denisa Gjezo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.