A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Denisa Laska - Me Fal  (Feat. Murat Nazifi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/04/2017

2017-04-08T16:00:01

Featuring

Murat Nazifi


[Murat Nazifi:]
Per buzet e tua
nje mije do te vdisja
per fjalen te dua
ngadal do te vdisja

[Denisa Laska:]
Dashuria ka dy emra
ti dhe Shpirti e un zemra
jo nuk mundem me te harru
je i vetmi qe une dua

[Murat Nazifi:]
Me fal mua qe te dashuroj
por eshte ndenja qe s'mund ta ndaloj
nuk jam une qe te them te dua
por eshte zemra qe s'mund ta ndaloj

[Denisa Laska:]
Dashuria ka dy emra
ti he Shpirti e un zemra
jo num mundem me te harru
je i vetmi qe une dua

[Murat Nazifi:]
Me fal mua qe te dashuroj
por eshte ndenja qe s'mund ta ndaloj
nuk jam une qe te them te dua
por eshte zemra qe s'mund ta ndaloj

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019