A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Murat Nazifi

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  14
BIOGRAFIA: Murat Nazifi is a singer of Ethno music. Më datë 19 Dhjetor 2016, Murat Nazifi publikon videoklipin "Mos Shko". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani. Më datë 27 Dhjetor 2016, Murat Nazifi publikon videoklipin "Dashuria Me Urren". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani. Më datë 27 Dhjetor 2016, Edona Hasanaj publikon videoklipin "Bakshishi", në bashkëpunim me Murat Nazifi. Muzika e këngës u punua ng...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Ep5 (2018)


» Add A Song »

Plage Dashurie
Mos Shko
Kush Je Ti
Te Pa Ndar
Ndjenje E Ndaluar
Dashuria Me Urren


Related Artists:

Mandi Xhambazi

Fonci Nomja

Enver Ahmeti

Ylber Franca

Geni Vesholli

Astrit Tirona

Xhevdeti

Shpetim Franca

Mentor Kollari

Florian Tufallari


Tags: Murat Nazifi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019