Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  101
Denisa Saliaj është një poete dhe autore/publiciste.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

3 🔥

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo një poezi »

Tags: Denisa Saliaj

Komente 3