TEKSTESHQIP

Denley
Me Mu
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Mu" kënduar nga Denley.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Produkti muzikor u paraqit tek artdhashësit shumë bukur me një videoklip muzikor, të cilin e punoi MAX Production. Videoklipi u publikua me datë 17 Nëntor 2023. Këngës i janë përshtatur vargjet nga vetë artisti, ndërsa për orkestrimin dhe për produksionin audio u kujdes EngliVersal.