EngliVersal
EngliVersal

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Durres Shqipëri
  • Ditëlindja:
  • 27 Shkurt
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♓ Peshqit

Biografia

BIOGRAFIA: EngliVersal është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. EngliVersal eshte i riu nga qyteti i Durresit ku talentet e tij jan kryesisht si Producer/DJ/Beatmakers. Më 21 Janar 2021 publikohet kënga “Tek Pull” prod by EngliVersal. Më 26 Janar 2021 publikohet kënga “Error” prod by EngliVersal. Më 31 Mars 2021 publikon këngën “Cry me a river” (rmx) Më 7 Prill 2021 publikon këngën “Ring” ft Dj Crax (rmx) Më 17 Prill 2021 publikohet kënga “Leht” prod by EngliVersal. Më 24 Korrik 2021 publikon këngën e N...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0