Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dervish Dervishi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Dervish Dervishi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Më datë 3 Mars 2013, Dervish Dervishi publikon videoklipin "Or Bilbil Ne Kafaz Te Erxhont". Më datë 1 Maj 2014, Dervish Dervishi publikon videoklipin "Tanë Bugari Në Këmbë Na U çu". Në vitin 2014, Argeton Dervishi, Dervish Dervishi & Rabie Rika publikojnë albumin "Live 100%". Më datë 10 Mars 2016, Dervish Dervishi publikon videoklipin "Eja Mori Vashe". Më datë 28 Maj 2016, Dervish Dervishi, Argeton Dervishi & Rabie Rika publikojnë vid...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Vëllai i

Aziz Dervishit

Anëtar i grupit

Vëllezerit Dervishi

Shto profile

zyrtareLive 100% (2014)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ismet Demaj

Rrahman Pagarusha

Daut Zenku

Nebi Halili

Gëzim Ahmetaj

Isa Veliu

Agim Baftjari

Mhill Krasniqi

Fadil Llugaxhiu

Musa Dauti

Tags: Dervish Dervishi, Vëllezerit Dervishi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet