A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Desara Smakaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  17
  • Vendlindja:
  • Lezhe 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
BIOGRAFIA: Desara Smakaj është një këngëtare e njohur. Desara e filloj karrieren e saj duke u perballur me nje sken aq te madhe si ajo e Top Fest duke lene nje pershtypje shume te mire tek publiku. Per momentin studion ne shkollen "Prenk Jakova" ne Shkoder duke u bere mike e pandashme nga kitarra e saj. Në Maj 2014, Desara Smakaj merr pjesë në Top Fest 11 me këngën "Nje Sekonde". Më datë 25 Nëntor 2014, Desara publikon videoklipin "Nje Puthje". Me këtë këngë, Desara merr pjesë në Shkodra Fest ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Enxhi Kumrija

Irsa Qosja

Jona Pepkolaj

Savjana Vjerdha

Himena Ymeri

Sidorela Kelmendi

Arta Lala

Dorentina

Edona Vatoci

Sadie Zharki


Tags: Desara Smakaj, Desa, Desara, Sara, Disara Smakaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019