Desila Myftaraj
Desila Myftaraj
Desila Myftaraj
  • Vendlindja:
  • Tiranë Shqipëri
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri Shqipëri
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: për fëmijë/junior
Desila Myftaraj është këngëtare. Ajo ka filluar të këndojë që kur ishte 5 vjeç. Këngëtari i saj i preferuar është Noizy. Përveç muzikës ajo ka pasion dhe kërcimin dhe shpesh performon në eventet familjare. Desila ka një energji dhe forcë që e transmeton dhe në këngët që këndon. Një natyrë e vendosur dhe e sigurtë për atë që do.

Në vitin 2018, Desila Myftaraj merr pjesë në Voice Kids Albania.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0