Më mbaj mend (për 1 muaj)

Desjana Kamberaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
  • Vendlindja:
  • Vlore 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Desjana Kamberaj është një këngëtare e njohur. Në vitin 2009, Desjana Kamberaj ishte finaliste në Star Academy Albania 4. Në Maj 2012, Desjana Kamberaj merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Fluturoj". Desjana Kamberaj eshte e lidhur me muziken qe ne femijeri. Kenga I eshte dedikuar pikerisht asaj, me endrra per jeten dhe simbolika e ketij fluturimi eshte liria ne te gjitha kuptimet e saj. Per te Top Fest eshte shansi me I mire per te ndjekur rrugen e artit. Paraqet kengen e saj te pare per n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

The Voice Of Albania

Finaliste në

Star Academy Albania

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Morena Dyli

Vera Laçi

Nertila Selmanaj

Matilda Shushari

Tergita Gusta

Irsa Qosja

Desara Smakaj

Xhejni Lito

Aferdita Lala

Pajtesa Tessi

Tags: Desjana Kamberaj


Komente mbi këtë artist