Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Desti Musta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Desti Musta është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Më datë 21 Tetor 2015, Jolley Brothers & Desti Musta publikojnë videoklipin "Blackout"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Alban Chela

Elio Deejay

Jozefin Marku

Naldi (Ronaldo Shtylla)

Gerard Merdani

Ardit Çuni

KMC

Elis Nova

Çartani

Elsamed Senaj (Eli-G)


Tags: Desti Musta, Destan Musta

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet