Më mbaj mend (për 1 muaj)

Devis Xherahu - Eja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Do duheshim një ditë
E dija
Do ndaheshim një ditë
S'e dija
Nuk di se ku jeton
Nuk di a më kujton
Nuk di kë dashuron
S'e di...

Eja,eja
Eja,vetëm eja
Një çast të fundit te jetojmë
Se dua dhimbjen ta harroj
Eja

Mos thuaj se nuk vjen
Mos thuaj
Nuk dua që të jem
I huaj
Nuk di se ku jeton
Nuk di a më kujton
Nuk di kë dashuron
S'e di...

Eja,eja
Eja,vetëm eja
Një çast të fundit te jetojmë
Se dua dhimbjen ta harroj
Eja,eja
Eja,vetëm eja
Në krahët e mi të të pushtoj
Se dua dhimbjen ta harroj
Eja

Vetëm një çast
Të jemi bashkë ti më beso
Veëtem një çast mos thuaj jo...

Eja,eja
Eja,vetëm eja
Në krahët e mi të të pushtoj
Se dua dhimbjen ta harroj
Eja...


Ky tekst u dërgua nga AnonimDevis Xherahu
Publikimi: 03/06/2012
Festivali: Top Fest 9


Devis Xherahu - Eja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja".
3. Video është e këngës "Eja", por nuk këndohet nga Devis Xherahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Devis Xherahu:


Komente 0