Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Dhimiter Dushi - Mesuesi I Pare  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  15

Komente

Asnjë Koment

10/09/2008

2008-09-10T14:01:09+00:00erdha prape ne shkollen time
mbaj ne zemer nje mall te madh
ne mes nxenesve perseri me del
mesuesi im i pare
ne u ritem dhe kudo
na gjen sot neper atdhe f
jalen tuaj shpesh kujtojm
mesuesi pari ti je per neeeee

se harrojme mesuesin e pare
me mesove abc-ne
qe te behem djal i mbare
dhe me gjak ta mbroj atdhen ( 2x )


Më Shumë Këngë Nga Dhimiter Dushi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet