A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Luan Zhegu

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  44
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Luan Zhegu is a very famous singer and songwriter of Easy Listening music. AUTOBIOGRAFI: Emocion më të madh ose mund të them një lloj lumturimi në qenien time (ndoshta e pa shprehur) ka qenë në vitin 1995, kur unë kam kënduar një duet me Ledina Çelon “A e doni dashurinë?”. Ishte një këngë e Osman Mulës me tekst të Jorgo Papingjit. Ishte një emocion i jashtëzakonshëm, ku mbas 7 vitesh unë iu ktheva skenës. Sepse ishin vitet e fluiditetit të mendimit njerëzor me emrin e koduar “tranzicion”. Ishin vitet e hallakatjes s...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »

Këngë Për Adem Demaçin
Ditet Qe Na Presin

As Songwriter

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

Gaqo Çako

Olen Cesari

Eduart Jubani

Dr. Flori

Kastriot Tusha

Sabiani

Young Zerka

Sergio

Mentor Xhemali

Djwron Don


Tags: Luan Zhegu

Luan Zhegu in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019