Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dhurata Ahmetaj - Stars Down Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  30

Dhurata:

Thon se dielli nuk ndriqon si me pare.
Ktu nate po behet.
Nuk behet nxeht por prap penges nuk ka.
Ky ritem m'lodhi.
Dua te gjej nje hapesir te re sa me larg
Nje jete nga e para.
Nuk eshte e lehte qe ta lem kete nat
shum pas.


Ky tekst u dërgua nga Lesaa..!


Nuk kemi video për këtë këngë.


Dhurata Ahmetaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/07/2012
Festivali: Zhurma Show 2012
Muzika: Zzap And Chriss
Teksti: Big Basta
Orkestrimi: Zzap And Chriss
Video Produksioni: EMF Creative


Dhurata Ahmetaj - Stars Down
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Stars Down".
3. Video është e këngës "Stars Down", por nuk këndohet nga Dhurata Ahmetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dhurata Ahmetaj:


Komente 0