Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zzap And Chriss

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  45
  • Vendlindja:
  •  
  • Jetojnë dhe veprojnë në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Zzap And Chriss është një duo autorësh dhe muzikantësh, duo producentësh dhe duo artistësh shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Arbër Elshani (Zzap) & Christian Lekaj (Chriss) janë ndër kompozitorët më të talentuar të estradës. Vijnë nga Prishtina ku edhe jetojnë dhe punojnë aty. Të dy së bashku kanë formuar studion e tyre "On Records" në Prishtinë, ku vazhdojnë të punojnë dhe të sjellin në treg hite të reja. Menagjeri kryesor ne studion e tyre eshte Mehmet Elshani. Zzap n Chriss kanë shumë artistë ne kompaninë e tyre. Artistja e parë që nënshkroi kontratë me ta ishte...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i grupit

Zzap

Anëtar i grupit

Chriss Lekaj

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

1 🔥

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Tags: Zzap And Chriss, Arbër Elshani, Christian Lekaj, Zzap & Chriss

Komente 1