Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dhurata Aliaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  22
  • Vendlindja:
  • Laç 
BIOGRAFIA: Dhurata Aliaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 10 Qershor 2010, Dhurata Aliaj publikon videoklipin "S'ka Si Vajzat Shqiptare". Më datë 31 Dhjetor 2013, Dhurata Aliaj & Halil Aliaj publikojnë videoklipin "Gjall A Dek Nusen T'ma Bini". Videoklipi u prodhua nga Musical. Më datë 24 Gusht 2016, Dhurata Aliaj publikon videoklipin "Djale Deli". Më datë 28 Tetor 2016, Abedin Zenuni & Dhurata Aliaj publikojnë videoklipin "Kolazh 2016". Më datë 20 Prill 2017, Dhurata Aliaj publikon ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Nëna e

Enxhi Kullës

Profili

Facebook

Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rita Kastrati

Anjeza Ndoj

Amarda Arkaxhiu

Viki (Violeta Lulgjuraj)

Teuta Gashi

Albina Jahjaga

Aida Cara

Nesa Omaj

Violeta Demaj

Besiana Kertusha

Tags: Dhurata Aliaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet