Diagnoza
Diagnoza

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Prishtinë
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 16 Maj 1995
  • Horoskopi:
  • ♉ DemiBiografia

BIOGRAFIA: Diagnoza është një këngëtar. Adem Brahimi i njohur si Diagnoza e ka filluar nga viti 2010 me konkretisht 02.02.2010 kanga e par e tij ka qen e titulluar jeta, ne bashkpunim me 2 reper darkezz dhe t-tllasy, me pastaj aj beri nje grup i cili u titullua D.S.T por pasaj prej atyre personawe qe kishe ne grup u tradhtua, dhe u dasht qe ta linte at grup dhe te wazhdonte solo artist, pra te kendonte wetem, por me pasaj u njoftua me 2 dostat e tij TRIMIN dhe ENISSIN, te cilet i konsi...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0