Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Diana Preka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  31
Diana Preka është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erlinda Balaj

Nevrije Demolli

Eli Tufa

Neta

Fjorela Forde

Dhurata Duka

Blerinda Bajrami

Arjeta Krasniqi

Edona Shala

Fitore Berisha

Tags: Diana Preka


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet