A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Diana Proko

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  59
BIOGRAFIA: Diana Proko është një këngëtare e njohur. Diana Proko është aktore, humoriste shqiptare e cila prej disa vitesh jeton në Itali. Filmat qe ajo ka interpretuar jane: Piruet (2005) Pesha e gruas sime (2002) Nata (1998) Dashuri ne krisma (1997) Gjithe fajin e ka paraja (1996) Fundi i marrëzisë (1995)...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Luljeta Kuraja

Sidorela Kelmendi

Mimoza Selimi

Ema Bytyqi

Entela Ilirjani

Mimoza Abedini

Aida Hani

Liliana Kanina

Sevi

Jorida Zaimaj


Tags: Diana Proko

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019