Më mbaj mend (për 1 muaj)

Diana Ruci - Prit O Djale (Feat. Jehona Shqiptare)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  5

Prit o djale!

Per mbi gushen tende moj
faqet porsi molle
nga buzet e tua moj
pres se c`do ndodhe

Prit o djalepritem-o
pritem edhe ca
nga buzet e njoma-o
mos prit ndonje hata

Kete une e di
prandaj te vardisem
hajde vajze e dashur
tek ty te kumbisem

Sa deshire do kisha
te behej kjo pune
por s`mund te kumbisesh
pa te dashur une

Deshiren ta kuptova
qe kjo s`eshte pune
ne krahet e njeri-tjetrit
vetem ti dhe une

(Neil Ruci)


Ky tekst u dërgua nga Neili


Nuk kemi video për këtë këngë.


Diana Ruci
Featuring: Jehona Shqiptare
Publikimi: 09/02/2013


Diana Ruci - Prit O Djale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prit O Djale".
3. Video është e këngës "Prit O Djale", por nuk këndohet nga Diana Ruci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Diana Ruci:


Komente 0