Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Diana Tahiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  70
 • Vendlindja:
 • Maqedoni 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Maqedoni 
 • Mosha:
 • 13 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Diana Tahiri është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Diana Tahiri eshte motra e Adelina Tahirit dhe ka kenduar te festivalin Ylberi. Në Dhjetor 2011, Diana Tahiri merr pjesë në Ylberi 2011 me këngën "Profesioniste". Në Dhjetor 2012, Diana Tahiri merr pjesë në Ylberi 2012 me këngën "Bukuroshe". Në Dhjetor 2013, Diana Tahiri merr pjesë në Ylberi 2013 me këngën "Macja". Në Dhjetor 2014, Diana Tahiri merr pjesë në Ylberi 2014 me këngën "Chupa Chups". Në Dhjetor 2016, Diana Tahiri merr pj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

9 🔥🔥

Motra e

Adelina Tahirit

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Salije Bajrami

Denisa Dehari

Vesa Berisha

Roderika Ukelli

Djellona Krasniqi

Alisa Jerliu

Roza Sadiku

Xhesika Pengili

Rreze Bekteshi

Blinera Muzhaku

Tags: Diana Tahiri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet