Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Diana Toska

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Diana Toska është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2005, Diana Toska merr pjesë në Polifest Kids 2005 me këngën "Muzika Qe Dua". Në Qershor 2006, Diana Toska merr pjesë në PoliFest Kids 2006 me këngën "Kur Se Do Se Do"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Donika Zhushi

Egzona Kryeziu

Dea Sabriu

Dhurata Haliti

Lirika Krasniqi

Elvira Morina

Arta Grajqevci

Estela Nikoliqi

Albina Jakupi

Yllka Rexha

Tags: Diana Toska


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet