Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dichy - Mama Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Qendro i drejt gjithmon m'ka thon mu nona
E para tjerve koken mos e ul mo
Harro ata qe deri dje ty t'kan sha
Dhe ec perpara jo ti mos u vono
E ondrrat mos i lej se ato t'majn gjall
Qellimet maji se me to ke m'ja dal
Shpirtin mos e shit se pa to je skllav
Zemren mos e jep se kan me ta vra

O mama, o mama
O mama jom rrit vet un
Mos ki frik se vdes un
Krejt ca jam tu bo, i boj per ty se du me t'krenu
Ma mir du me jetu
Mos me t'pa me vajtu
Atyre qe s'na dojn zemren mos me ja gzu
I kam do shok qe ma rujn shpinen mu dit e nat
Pa afat
S'kena t'njejtin gjak, ama familje mi thirr o pak
Oh my god, te ti jam lut dit e nat
Mos me ngel un that, se masnej duhet me bo mekat

Qendro i drejt gjithmon m'ka thon mu nona
E para tjerve koken mos e ul mo
Harro ata qe deri dje ty t'kan sha
Dhe ec perpara jo ti mos u vono
E ondrrat mos i lej se ato t'majn gjall
Qellimet maji se me to ke m'ja dal
Shpirtin mos e shit se pa to je skllav
Zemren mos e jep se kan me ta vra


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Dichy
Publikimi: 11/03/2021
Teksti: Dichy
Produksioni: Dichy
Beat/Instrumental: Francci
Directed: Premtimxh
Edited: Teidi Domi
Video Produksioni: Melodi StudioDichy - Mama
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mama".
3. Video është e këngës "Mama", por nuk këndohet nga Dichy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dichy:


Komente 0