Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dido - Flowerstand Man Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


'Bout a month ago I'd never seen your face
I'd never heard your voice
'Bout a month ago I am a careful hunter
And I had to search
Before I found your love
'Bout a month ago Are you my boy or the Flowerstand Man
You bought such colour to this place
Are you my boy or the Flowerstand Man
With you I am laid back I don't care if every River runs so dry
I don't care if every Species were to die I don't care about the Ozone layer
I wouldn't notice if it wasn't there
Oh no I don't care if we sell Coke to Africa
I don't care about apartheid I wouldn't notice if it all get better
I don't care about the starving who've died
Your my boy when the way you live and breathe
I don't care about anything but you
Your my boy when the way you live and breathe
I don't care about anything

Nuk kemi video për këtë këngë.


Dido
Publikimi: 01/01/2007


Dido - Flowerstand Man
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Flowerstand Man".
3. Video është e këngës "Flowerstand Man", por nuk këndohet nga Dido.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dido:


Komente 0