Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dido - Reverb Song Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


"Ok..."

"Ooooh oo oh, yeeaah yeh"
"Can I have a bit more reverb please?"
"Sorry, can I have a little bit more reverb?"
"Sorry, just a little bit more'll be enough."
"I can't hear it. Did you put reverb on."
"Alright."
"Are you sure there's reverb?
"Just a little bit more?"Nuk kemi video për këtë këngë.


Dido
Publikimi: 01/01/2007


Dido - Reverb Song
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Reverb Song".
3. Video është e këngës "Reverb Song", por nuk këndohet nga Dido.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dido:


Komente 0