Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dido - Hurry Home Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I've been drinking
Kinda celebrating
'Cos I've been thinking
About my baby

I've been lonely
Kinda empty
Sleeping where ghosts
Don't find their home

Oh, what a day for a daydreamer
Spend my time thinking how lucky I am

'Cos I love everything about you
And have I told you how wonderful I think you are?
So hurry home, hurry home to me
So hurry home, hurry home to me

I've been smoking
Kinda contemplating
Doing nothing
But that's alright with me

It's amazing
That I'm not crazy
So much waiting
But I know you'll come around

Oh what a night for a light sleeper
Spend my time thinking how lucky I am

'Cos I love everything about you
And have I told you how wonderful I think you are?
So hurry home, hurry home to me
So hurry home, hurry home to me


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Më Shumë Këngë Nga Dido:


Komente 0


Dido - Hurry Home
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hurry Home".
3. Video është e këngës "Hurry Home", por nuk këndohet nga Dido.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.