Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dido - River, Run Me Dry Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


A thousand faces
On a grey, grey day
A million houses
Under dull, dark sky

So much noise and
So little time
Oh river, run me dry

A natural world
With these strange men's votes
Go back home
And lock your door

So much noise and
So little time
Oh river, run me dry

River, run me dry
Oh river, run me dry
Oh river, run me dry
Oh river, run me dry

Those big palm trees
On an ocean breeze
Pico butter
And deep blue seas
A thousand miles
Of clear blue sky
Taking time to let it pass me by

An empty space
To my open door
A turning fan
On a wooden floor
Drift away
In the sweet sunshine
Welcome to this world of mine

Oh river, run me dry
Oh river, run me dry
Oh river, run me dry
Oh river, run me dryNuk kemi video për këtë këngë.


Dido
Publikimi: 01/01/2007


Dido - River, Run Me Dry
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "River, Run Me Dry".
3. Video është e këngës "River, Run Me Dry", por nuk këndohet nga Dido.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dido:


Komente 0