Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dielli Dhe Leoni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Dielli Dhe Leoni është një duo artistësh e njohur. Dy këngëtarët e rinj, Dielli dhe Leoni, me t’u bashkuar me produksionin Alfoxe Music kanë lansuar dhe projektin e tyre të parë “M’len Me Desh”, këngë me të cilën kanë performuar nëpër emisionet e vitit të ri. Klikimet në YouTube nuk kanë munguar kjo falë paraqitjes mjaft të mirë të Diellit dhe Leonit. Alfoxe Music së shpejti kthehet projekte të reja me këngëtare të ndryshëm, ndërsa edhe Dielli dhe Leoni janë pjesë e këtyre projekteve, me k...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Elhame Selmani Dhe Zoje Avdyli

Odin Dhe Anon

Tori E Andi

Luli Dhe Besi

Yllka Dhe Ylli Ostergllava

Marina Dhe Fabi

Luli E Abiti

Armel Dhe Emanuel Delaj

Luani Dhe Migjeni

Ahmet Beha Dhe Ziadin Sopi

Tags: Dielli Dhe Leoni


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet