Diellorët
Diellorët

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Diellorët është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Në Dhjetor 1991, Diellorët marrin pjesë në Festivali i 30-të në RTSH me këngën "Jo Ti Mos Vrapo Ashtu"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0