Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
Diellza B është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Elisabetta Gockaj

Vjollca Pasku

Lebibe Zogiani

Edona Rudaku

Lala Limaj

Liliana Shkodrani Bici

Klejda

Tomka Tanuçi Cullufe

E Magjistruara

Drita Porocani

Tags: Diellza B


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet