Më mbaj mend (për 1 muaj)


Diellza Ibishi - Nuk E Meriton

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk E Meriton".
3. Video është e këngës "Nuk E Meriton", por nuk këndohet nga Diellza Ibishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Diellza Ibishi - Nuk E Meriton  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

Komente

7 🔥

24/12/2015

2015-12-24T17:00:00+00:00Lutem sa te dush se nuk te kthem me
E as s'po ma nin
Me fal me fjal por fjalet e tua nuk kan me vler
E di s'eshte ferr
Just stop don't believe it
I didnt came here for you
You're not what I needed
The truth is that I found someone new

Nuk e meriton me asnje shans
Ket her ndoshta me kupton
Kohen sun e kthej tash eshte von
Baby nuk jena mo

Asnihere se kom besu qe mundem me ndryshuuu keshtu shpejt
S'mundem te them me mungon kur s'me mungon
Im keep it real
Just Stop dont believe it
I don't came here for you
You're not not what I needed
The truth is that I found someone new

Nuk e meriton me asnjë shans këtu ndoshta më kupton
Kohën sun e kthej tash osht von
Baby nuk jena moooo

You know me a Deli gal sun um sill ngishta
Pomp up di beata
Skam fjal per pisa

Nuk e meriton me asnjë shans këtu ndoshta më kupton
Kohën sun e kthej tash osht von Baby nuk jena Moo

Nuk i meriton asnjëdit #Me Mu
Nuk i meriton as nje fjal me mu
Nuk i meriton asnjë tekst me shkru
Nuk i meriton jo nuk e meriton jo


Ky tekst u dërgua nga Fansja_Ledrii
Më Shumë Këngë Nga Diellza Ibishi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet