Diellza Kadriu
Diellza Kadriu

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Diellza Kadriu është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe reggae. Ajo do të sjellë një energji pozitive në muzikë, duke iu larguar teksteve të dashurisë pasi sipas saj tashmë janë bërë demode. Më datë 24 Shtator 2019, Diellza publikon videoklipin "Sikur Andërr". Teksti i këngës u shkrua nga BimBimma. Artistja e re thotë se kënga i përket zhanrit “rege”, por në të ardhmen synon të sjellë në skenë edhe këngë të zhanreve tjera. Më datë 26 Janar 2020, Diellza publikon videoklipin "Shpirt Zi", në bashkëpunim m...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0