Diellza Nagavci
Diellza Nagavci

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Diellza Nagavci është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Dhjetor 2011, Diellza Nagavci & Nita Nagavci marrin pjesë në Ylberi 2011 me këngën "Rock Star". Në vitin 2017, Diellza Nagavci merr pjesë në The Voice of Albania 6. Më datë 16 Gusht 2017, Diellza Nagavci publikon videoklipin "Rockabye". Në Shtator 2019, Diellza Nagavci merr pjesë në Kënga Magjike 2019 me këngën "Lutem"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0