Dije Mani
Dije Mani

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Dije Mani është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 22 Tetor 2022, Dije Mani publikon videoklipin "Per Ty Nana Ime". Muzika dhe orkestrimi i këngës u punuan nga Edmond Zhulali, ndërsa teksti u shkrua nga vetë Dije Mani. Videoklipi u prodhua nga kompania Domi Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0