Dijenart
Dijenart

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

 • Emri i vërtetë:
 • Diar Pira
 • Vendlindja:
 • Gjilan
 • Jeton në
 • Kosovë
 • Mosha:
 • 22 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 29 Gusht 2001
 • Horoskopi:
 • ♍ VirgjereshaBiografia

BIOGRAFIA: Dijenart është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Diar Pira, i njohur si Dijenart, i lindur në Gjilan më 29.08.2001, gjithmonë kishte pasion muzikën dhe sportin, kryesishtë basketbollin. Në vitin 2020, Dijenart publikon albumin "Rookie". Më datë 7 Prill 2022, Dijenart publikon videoklipin "Per Ty", në bashkëpunim me Rita Sahitin. Teksti i këngës u shkrua nga vetë Dijenart. Në Prill 2022, Dijenart publikon albumin "MVP"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 1