A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dijonis Biba

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  37
BIOGRAFIA: Dijonis Biba është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 13 Maj 2018, Dijonis publikon videoklipin "Money Cash", në bashkëpunim me Ilir PPJ. Më datë 5 Nëntor 2018, Dijonis Biba & Ilir PPJ publikojnë videoklipin "Bella". Më datë 16 Maj 2019, Dijonis publikon videoklipin "Shoku"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bess (Familia Ideale)

Dora

Stonehenge

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Flow

I Panjohuri

Slitta


Tags: Dijonis Biba

Dijonis Biba në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019