A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Dilan Reka - Si Nje Zjarr Vjen Ti


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/03/2013

2013-03-06T16:55:40

Participating in

Top Fest 10


Zemra po me troket
Mos ka ndonje sekret
Nuk mundem te besoj
Valle une po dashuroj 2x

Prane te ndjej
Por jo ste gjej
Sa prane ty te ndjej
Por jo ste gjej

Si nje zjarr vjen ti
Me rremben me magji
Dhe me tjeterson
Ne parajse me con
Befas kur vjen ti
Zemra ndjen dashuri
Dhe me tjeterson
Ne parajse me con 2x

Ne enderr te shikoj
Sa shume te adhuroj
Mbi dete fluturoj
Mirazhin tend kerkoj

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019