Dina Shabani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
  • Vendlindja:
  • Shkup 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Dina Shabani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. E kreu shkollen e muzikes per solo kendim para 2 viteve. Dina si nje 18 vjecare ka qene aktive me shum aktivitete, si: fotomodele, vallezim dance hip hop, kendim. Paraqitjen e pare publike si kengetare do ta kete ne emisionin Zone e Lire te Arian Canit. Paraqitjen e pare skenike e kishte ne nje lokal ne Shkup bashke me Ledri Vula, e cila performoj nje kenge te Ledrit bashk me te. Para disa muajve Dina ka nenshkruar nje kontrat me Produkcionin Juk...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Adelina Tahiri

Laura Krliu

Flutura Ajdari

Eronida

Ana Golja

Rinna

Saelma

Edea Demaliaj

Tringa Kay

Silvana Rusi


Tags: Dina Shabani, Dina

Krijo Një Kartolinë