A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dini GMC

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Dini GMC është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 18 Mars 2018, Dini GMC publikon videoklipin "Dhimbjet E Nones (Gurbeti)". Më datë 12 Korrik 2018, Dini GMC publikon videoklipin "Krejt Ndryshe", në bashkëpunim me Lali Unik....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Eme

Yella

Kriisma

Eles

Nikinjoo

Shpendi

Yeeci

Dashoni

Mc Romi

Liberation


Tags: Dini Gmc

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018