Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dino Zhygjeli - Mendon

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mendon".
3. Video është e këngës "Mendon", por nuk këndohet nga Dino Zhygjeli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dino Zhygjeli - Mendon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Pjesëmarrëse në

Top Fest 9

Komente

Asnjë Koment

15/03/2012

2012-03-15T16:07:50+00:00Shum gjera humba un per ty
qe te jem gjithmon un me ty
Mendova t'jesh e vetmja per mu
por ti kurr s'arrite me m'vlersu
E dashur tlutem tani shko
adresen time tani harro
E kur errsira nates te merr
e kur parajsa do t'duket si ferr
Mos u kthe
Ske perse
asgje sdo t'jet me si dje
As akrepat me s'levizin
koha tash u ndal per ne :))))))))))))))


Ky tekst u dërgua nga Mabo
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet