Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Dinor është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 6 Shtator 2019, Dinor publikon videoklipin "Fjalt E Ftofta"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bess (Familia Ideale)

A Link

Black-Eagle

Last Daddy

Ralien

Gjaksori

Sllimi

Grande

Natra

Dora

Tags: Dinor


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet