A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Diola
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Diola is a singer. Në Prill 2005, Diola merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Lulet".

Në Prill 2006, Diola merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Prane Teje".

Në Maj 2007, Diola merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Fjale Dashurie".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019