Më mbaj mend (për 1 muaj)

Diona Fona

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  751
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Angli 
 • Mosha:
 • 21 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Diona Fona është një këngëtare dhe autore këngësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Diona eshte rritur dhe lindur ne Britani Te Madhe, por aspak nuk e la anash gjuhen shqipe. Dhe gjithashtu flet nje gjuhe mjaft te embel. Bukuroshja shqiptare e cila jeton në Londër, është e fokusuar në studimet e saj për artin skenik, çka ka bërë që ajo të mos jetë e pranishme në skenën muzikore pas verës për një kohë të pacaktuar. Diona Fona është këngëtare e re e cila u njoh fillimisht për “covers” të hiteve të mëdha botërore ku ajo vuri në pah...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Komente

25 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (39)

5
8
16
22
16
23
33
39
33
20
18
25
30
27
15
24
22
26
24
11

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Edea Demaliaj

Ariana

Xhesika Polo

Fiorela Sahiti

Rinna

Dina Shabani

Oreta Leka

Donjeta Morina

Wendi Mancaku

Eronida

Tags: Diona Fona


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet